خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

پاسخ یک دوست به وبلاک kherz.blogfa.com

  دوست عزیز سلام علیکم ! حقیر به درخواست شما پاسخی اجمالی نوشتم ، 
  ببین برادر تا نخوای نمیشه ، باید یه جوری بزاریش کنار که حتی بعد استغفار به طرفش هم نری ؛ 

  کار بسیار سختیه که ادامه دادنش موجب میشه جتی اگر همسر هم اختیار کنی بجز چند وقت اولیه دیگر لذتی وافی نبری و مانند خود ارضایی باشه !
  1) یکی از اهل دل ها فرموندند امروز اکثر جوان هایی که نماز شب نمی خوانند خود ارضایی می کنند لذا از این حرف میتوان فهمید یکی از مهم ترین راه های ترک خود ارضایی نماز شب است.

  2) در ادامه باید ذکر کنم که : ز دست دیده و دل هر دو فریاد ، که هر چه دیده بیند دل کند یاد و طبق حدیث شریف یکی از تیر های زهر آگین شیطان چشم های مارا هدف گرفته، ما باید چشم هایمان را پاک نگاه داریم ، چشم اگر پاک شد خیلی مشکلات کمتر میشه و ترک راحت تره برای افراد؛ این حقیر حتی تلوزیون ایران را هم در بسیاری از موارد نگاه نکردم که چه بسا آرایش آن بازیگر زن سریال ایرانی موجب تحریک شهوت در من نشود ! پس مراقبه چشم بسیار مهم است ( مراقبه نه اینکه نگاه نکنیم ، حتی اگر شک کردیم هم چشم بپوشیم)

  3) یک عامل بازدارنده هم بسیار موثر است، مثل انگشتری که ذکر یا علی بر رکاب داشته باشد (البته چون باید همیشه دائم الوضو باشید بهتر است از انگشتر که نگینش اسماء دارد استفاده کنید) که با نگاه به این و وجود این انگشتر و در محضر نام حضرت گناه را حداقل برسانید و از سایر برکات این انگشتر نیز بهره مند شوید. یا قرآن همراه داشته باشید، در اتاقتان ذکری از قران یا حدیث یا عکس حرم قرار بدهید تا محضر آن از گناه خجالت بکشید . 

  4) عزیزم بیکار بودن خود بد ترین درد است ، علاقه مند به مطالعه قرآن ، کتاب های علمی و مذهبی و درسی باشید. کار های خسته کننده زیاد انجام دهید ورزش دویدن خوب است، خسته که باشید فکر گناه کمتر است.

  5) با توکل به خدا در طول زندگی و طی طریق دائما هنگام فکر گناه ذکر بگو، صلوات بفرست ، یا علی(ع) بگو واز آقایان بخواه که کمکت کنند و معتقد باش ذکرهایی مثل یاعلی علیه السلام معجزه آساست، صلوات هم حرارت خاصی دارد . نفی خواطر یعنی فرار از تفکر آلوده خیلی تاثیر دارد در این باره و سعی کن همین که فکرت منحرف شد به ظلمی که به خودت و به امام زمان میکنی فکر کنی و ذکر بگی تا ذهن سامان بگیرد . نفی خواطر بسیار سخت است

  6) تنبیه قرار بده مثلا برای هر بار این خطا روز بعد موظفی روزه بگیری . 

  7) تمام آنهایی که موجبات این عملند طاهر کنید و از خود دور نمایید . مثلا بالشت یا پتویی که گاهاً با آن این عمل را مرتکب می شوید.

  8) این تفکر من قطعا اشتباه است و هدف باید صرفاً رضای حق باشد لاکن یک هدفی که در نظر داری، شغلی خوبی که دوست داری ، مشخصات همسری که مد نظر داری، توفیقاتی که از خدا میخواهی را همیشه مد نظر داشته باش و بدان اگر این عمل را هر چقدر تکرار کنی از هدف ها فاصله میگیری و شاید به آنها نرسیدی و چه امتیازات و فضیلت هایی بوده که ممکن است تا به حال از جانب خدا برای شما خواسته شده اما شما با این عمل زشت آنرا به تاخیر یا خدای نخواسته لغو کرده اید . 

  در آخر این حقیر اطلاعات محدود و کمی داشته ام و خدمت عزیزان عرضه داشتم و قطعا اطلاعات من ناقص و محدود است# حتما بروید دنبال و اطلاعات دینی خود را در باره احادیث نکاح الکهف (خودارضایی) افزایش دهید . 

   


  این مطلب تا کنون 8 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : گناه ,اطلاعات ,داشته ,حقیر ,انگشتر ,
  پاسخ یک دوست به وبلاک kherz.blogfa.com

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر